See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Masthugget Väst G2
Beskrivning: Upphandlingen avser utförande av en entreprenad benämnd G2 Masthugget Väst, etapp 2. Ytterligare information om upphandlingsföremålet etc. framgår av Anbudsinbjudan med tillhörande handlingar.
Föregående meddelande: 336425-2023
Intern identifierare: 0085-23
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000