2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slide prep och multiprocessor
Beskrivning: Upphandlingen avser en slideprep och multiprocessor till klinisk patologi.
Intern identifierare: UPPH2024-00164
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandlingen avser en slidprep och multiprocessor.
Intern identifierare: 1756406-0
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1756407-1
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel