2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster till Kungliga biblioteket
Beskrivning: Upphandlingen avser städtjänster i Kunglig bibliotekets lokaler i Stockholm, Strängnäs och Bålsta.
Intern identifierare: KB2024-1435
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000