299051-2018 - ResultatSverige-Helsingborg: Instrumenterings- och styrsystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Styr och regler Helsingborg
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31682210 Instrumenterings- och styrsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Styr och regler
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31682210 Instrumenterings- och styrsystem, 32441200 Fjärrmät- och styrutrustning, 32573000 Kommunikationsstyrsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen