299230-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – System för fakturagranskning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSystem för fakturagranskning
BeskrivningKöparen upphandlar ett Systemstöd för fakturagranskning som erfordrar de systemförmågor som redovisas i kravspecifikationen och upphandlingsdokumenten som helhet.
Intern identifierareUE 26.052
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsdokumenten
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72210000 Programmering av programpaket
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Optioner
Beskrivning av alternativenSe bilaga pris. Ökad faktura volym kan köpas till exempelvis.