299269-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Delar till lätta skjutvapen
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kombinationsverktyg
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35341000 Delar till lätta skjutvapen
II.1.4.
Kort beskrivning
Kombinationsverktyg som skall användas till övningsvapen för granatgevär och pansarskott.