299278-2016 - ÄndringSverige-Malmö: Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
Folktandvården Skåne AB, Dockplatsen 1, Att: Gustaf Persson, Malmö 211 19, Sverige. E-post: gustaf.persson@skane.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 24.6.2016, 2016/S 120-213610)
Angående:
CPV:33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling, 33111500 Tandröntgen, 33115000 Utrustning för tomografi
Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling