299305-2017 - ÄndringSverige-Svalöv: Försäkringar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsupphandling AB Svalövsbostader och AB Svalövslokaler.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
AB Svalövsbostader och AB Svalövslokaler avser att handla upp fastighets- och förvaltningsförsäkring.