Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 30213000 Persondatorer, 32250000 Mobiltelefoner, 48000000 Programvara och informationssystem, 72253000 Helpdesk- och stödtjänster, 72317000 Datalagring
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde