See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gastrostomiprodukter 2023 (knappar, matningsslangar, mätstickor, gastrotuber)
Beskrivning: Upphandling av gastrostomiprodukter (knappar, matningsslangar, mätstickor, gastrotuber)
Intern identifierare: 23RGK1696
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1 Anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 2 Kravspecifikation obligatoriska krav
Beskrivning: Upphandling av Gastrostomiprodukter (Knappar, matningsslangar, mätstickor, gastrotuber)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 3 Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Gastrostomiprodukter (knappar, matningsslangar, mätstickor, gastrotuber)