Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städning offentliga toaletter
Referensnummer: KS/2023/106-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Höganäs kommun inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med anbud avseende städtjänster och kringtjänster till offentliga toaletter inom kommunen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90900000 Städning och renhållning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser städservice med tillhörande kringtjänster till offentliga toaletter inom Höganäs kommun.