2. Förfarande
Förfarande
Titel: EKG Flerdygnsregistrering
Beskrivning: Upphandlingen avser tjänst för flerdygns-EKG med tillhörande nyttjanderätt för utrustning och systemstöd.
Intern identifierare: IN-IN24-0317
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000