2. Förfarande
Förfarande
Titel: Chefsutveckling coaching
Beskrivning: Individuell chefshandledning och handledning i grupp, till chefer på olika nivåer inom Karlskrona kommun
Intern identifierare: KS 2024/408 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
Ytterligare klassificering (cpv): 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000