2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Bergskross och grusmaterial för Finspångs Tekniska Verk AB
Beskrivning: Leverans av bergskross och grusmaterial för successiva uttag under avtalsperioden.
Intern identifierare: 6057
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000