299587-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Malmö: Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänsteplaneringsverktyg
Referensnummer: UPP 2023/52
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser tjänsteplaneringsverktyg åt Malmö universitet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48451000 Programvara för affärsresursplanering, 72212330 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet, 72212451 Programvaruutvecklingstjänster för affärsresursplanering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen