See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS avrop, Sjuksköterskor till sommarbemanning
Beskrivning: I detta avrop finns möjlighet att lämna anbud på 7st tjänster som sjuksköterska. I de olika delarna finns mer specificerat vilka krav som gäller. Endast en konsult ska offereras per leverantör och uppdrag.
Intern identifierare: 2022/616 - steg 2
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85323000 Kommunal hälso- och sjukvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Steg 2 - Generell del
Beskrivning: Bemanningssjuksköterskor till sommaren
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sjuksköterska 1
Beskrivning: sjuksköterska för sommarbemanning
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sjuksköterska 2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Sjuksköterska 3
Beskrivning: Sjuksköterska till sommarbemanning
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Sjuksköterska 4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Sjuksköterska 5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Sjuksköterska 6, Nattsköterska
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Sjuksköterska 7