299629-2024 - Resultat
Sverige – Byggnation av låg- och mellanstadieskola – Entreprenad Bälingeby fsk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenad Bälingeby fsk
BeskrivningNyproduktion av förskola
Intern identifierareSFB-2023-00606
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000