299635-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering – Köksutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köksutrustning
Beskrivning: Avtalet avser köks- och serveringprodukter. Beställarna vill vid behov kunna få offert/avropa elektriska produkter för storkök såsom grönsakshack och liknande produkter samt transport- och värmevagnar och serveringsvagnar/rullbord.
Intern identifierare: U-042-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000