2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, reparation och underhåll av truckar och mobila plattformar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar service, reparation och underhåll av truckar och mobila plattformar Uppdragen utförs på plats på Sysavs samtliga anläggningar.
Intern identifierare: 2026-010
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42415000 Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän information och administrativa villkor
Beskrivning: Ramavtal
Intern identifierare: 1851473-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän information och administrativa villkor (1)
Beskrivning: ramavtal
Intern identifierare: 1851781-1