299665-2025 - Resultat
Sverige – Dykutrustning – Reservdelar och materiel för befintlig dykutrustning till Kustbevakningen 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar och materiel för befintlig dykutrustning till Kustbevakningen 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser upprättandet av ett ramavtal för successiva avrop gällande reservdelar och materiel samt viss ny/-ersättningsanskaffning för befintlig dykutrustning gällande vattendyk samt rök- och kemdyk till Kustbevakningen.
Intern identifierare: 2024-2495
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37412242 Dykutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000