299696-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandsläckningsmedel – Brandskyddsutrustning och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsutrustning och tillhörande tjänster
Beskrivning: Brandskyddsutrustning och tillhörande tjänster
Intern identifierare: SK2023-0528
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24951220 Brandsläckningsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning, 35111300 Brandsläckare, 35111400 Brandräddningsutrustning, 44480000 Diverse brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Brandskyddsutrustning och tillhörande tjänster