299811-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Textilier och tillhörande varor – Textilslöjdsmaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTextilslöjdsmaterial
BeskrivningTextilslöjdsmaterial till textilslöjd eller liknande verksamhet.
Intern identifierare2024-26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19200000 Textilier och tillhörande varor
Ytterligare klassificering (cpv): 19400000 Textilgarn och -tråd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelLägsta pris