299891-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Offentliga toaletter – Offentliga toalettbyggnader
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOffentliga toalettbyggnader
BeskrivningVästerås stad inbjuder till att lämna anbud i upphandling av offentliga toalettbyggnader.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215500 Offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125835:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader, 44411700 Toalettsitsar, toalettlock, toalettskålar och toalettcisterner