2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult med IFS kunskap
Beskrivning: Upphandlingen avser en konsult med IFS kunskap enligt förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: 26/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72246000 Konsulttjänster för system
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000