2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling insamling av hårdplast
Beskrivning: Upphandlingen avser mottagning, sortering och materialåtervinning av hårdplast
Intern identifierare: 2024-88
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 19520000 Plastprodukter, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000