30003-2023 - ResultatSverige-Eskilstuna: Vägarbeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gotlands Regemente Teknisk INFRA II
Referensnummer: 4025/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45233140 Vägarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Infra 2 Tofta
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39370000 Vattenanläggningar, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45342000 Uppförande av stängsel, 45421148 Montering av grindar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen