2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA konsult- ledningsnät- Projektering, projektledning, utredning
Beskrivning: VA konsult- ledningsnät- Projektering, projektledning, utredning
Intern identifierare: HMAB-2026/00389
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VA konsult- ledningsnät- Projektering,projektledning,utredning