2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anläggningsfordon Grävmaskin & Hjullastare - HUFB
Beskrivning: Hälsinglands utbildningsförbund har behov av tre grävmaskiner och en hjullastare för sin utbildningsverksamhet.
Intern identifierare: 16299
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar, 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anläggningsfordon Grävmaskin & Hjullastare - HUFB