Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 03419100 Virkesvaror, 14212200 Stenmaterial, 44190000 Diverse byggmaterial, 44191000 Diverse byggmaterial av trä, 44192000 Diverse annat byggmaterial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Byggmaterial för kommunens olika verksamheter