300141-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Industrimaskiner – Digitala automatkoppel till pionärtåget i Sverige
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala automatkoppel till pionärtåget i Sverige
BeskrivningUpphandling av digitala automatkoppel
Intern identifierareKOM-420432
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDigitala automatkoppel till pionärtåget i Sverige