Uppdraget enligt denna förfrågan innebär att inneha befattningar enligt nedan med olika kompetensnivåer.
— Uppdragsansvarig
— Projektledare,
— Biträdande projektledare
— Projekteringsledare,
— Byggledare,
— Biträdande byggledare
— Installationssamordnare,
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71540000 Byggteknisk ledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
— Kontrollansvarig (KA) enligt plan och bygglagen (PBL).