Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av medicinska gasanläggningar och avhjälpande underhåll
Referensnummer: RD22/00759
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar årlig service av medicinska gasanläggningar, service och avhjälpande underhåll vid lasaretten i Mora, Falun, Ludvika och Avesta, enligt krav och villkor i dessa upphandlingsdokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50000000 Reparation och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Värdet på upphandlingen beräknas uppgå till 500 000 Kr per år
Ingen garanti lämnas om avrop av viss volym eller till vissa värden.