2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automatiserat komponentframställningssystem med tilhörande blodpåseset och trombocytpoolningsset
Beskrivning: Upphandling av automatiserat komponentframställningssystem med tillhörande förbrukningsprodukter.
Intern identifierare: 2024-O000826
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000