Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationstjänster
Referensnummer: KF2021-083
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrvatten och Käppalaförbundet upphandlar gemensamt kommunikationstjänster.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79822500 Grafisk formgivning, 92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion, 92120000 Film- eller videodistribution
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen