2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lås och låssmedstjänster
Beskrivning: Lås och låssmedstjänster.
Intern identifierare: KS 2024/139
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44520000 Lås, nycklar och gångjärn
Ytterligare klassificering (cpv): 44521110 Dörrlås, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall