2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brand store Women Underwear
Beskrivning: The assignment covers Brand store Women Underwear all in accordance with appendix 2 Concept.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93015:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55900000 Detaljhandelstjänster