Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: Lidköping Miljö och Teknik Skogvaktarevägen 7C 53153 Lidköping
Värde