2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hinneryd utbyggnad VA
Beskrivning: Entreprenaden avser nybyggnation av vatten- och avloppsledningar, med tillhörande anordningar samt återställning av gata, tomt och natur.
Intern identifierare: KS 2025/209
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45332200 VA-arbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000