See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Infusion- och injektionslösningar, spolvätskor och parenteral nutrition
Beskrivning: Infusion- och injektionslösningar, spolvätskor och parenteral nutrition
Intern identifierare: 23RGK1502
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33692100 Infusionslösningar, 33692200 Produkter för parenteral nutrition, 33692500 Injektionslösningar, 33692700 Glukoslösningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandling avseende Infusion- och injektionslösningar, spolvätskor och parenteral nutrition.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsmall