300563-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Bryggor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för pontonbryggor m.m.
Referensnummer: 02.04.02/1148/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45244200 Bryggor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för pontonbryggor m.m.