Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förhandsinsyn - Utbildning för kontaktsjuksköterskor
Referensnummer: RS 2021-03115
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Tjänst - Utbildning för kontaktsjuksköterskor.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80320000 Medicinsk utbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av Utbildning för kontaktsjuksköterskor.