2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kalmarhem AB upphandling Fastighets- och företagsförsäkring
Beskrivning: Marsh AB hjälper Kalmarhem AB att upphandla Fastighets- och företagsförsäkring inför 1/4-2025.
Intern identifierare: 24/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000