2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: - sakkunniga till kommunens förtroendevalda revisorer - sakkunniga till lekmannarevisorerna kommunens två bolag. - yrkesrevision i de kommunala stiftelser där sådan krävs
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103554:Lot:1