2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av sopbilar
Beskrivning: Hyra av 4 st tvåfacks baklastande sopbilar
Intern identifierare: AÅS2024.0021
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall, 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Hyra sopbilar