300710-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallsförbränning – Förbränning av rest- och grovavfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörbränning av rest- och grovavfall
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal avseende förbränning av rest- och grovavfall. Upphandlingen är uppdelad i olika anbudsområden som beskrivs närmare i UHD.
Intern identifierare2024-00091
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000