Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18512200 Medaljer
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 38 000 000,00 SEK