Kommunalförbundet Norrvatten handlar upp ammoniumsulfat och natriumhypoklorit till Görvälnverket.
Se förfrågningsunderlaget för detaljer.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 24312220 Natriumhypoklorit, 24413300 Ammoniumsulfat, 24900000 Finkemikalier och andra kemikalier, 24960000 Olika slag av kemiska produkter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen