2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransport
Beskrivning: Upphandling av mattransport
Intern identifierare: TF2024/1028
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000