2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsbåt till Göteborg
Beskrivning: Fortifikationsverket avser upphandla en arbetsbåt enligt kravspecifikation till vår verksamhet i Göteborg.
Intern identifierare: 1040/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar
Ytterligare klassificering (cpv): 34512000 Fartyg och liknande båtar för passagerartrafik eller godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1