300993-2025 - Resultat
Sverige – Markskötsel – Upphandling drift och skötsel strandbad Bromma SDF
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling drift och skötsel strandbad Bromma SDF
BeskrivningUpphandling drift och skötsel strandbad Bromma SDF
Intern identifierareBRO 2024/473
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 92332000 Strandtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling drift och skötsel strandbad Bromma SDF